Výcvik ve vyjednávání

Vyjednávání je dovednost, která se hodí dnes a denně. Používáte ji skoro pořád, ani si to neuvědomujete. Každý z nás se stává vyjednavačem - v zaměstnání, když jednáme s klienty či s nadřízenými, ale i v osobním životě, když jednáme s příbuznými nebo se státními úředníky. Chcete se stát skvělým vyjednavačem?

Jak to funguje?

Výcvik ve vyjednávání spojuje samostudium s prezenčním workshopem. Samostudijní část probíhá formou e-learningového kurzu. Jediné, co k jeho absolvování potřebujete, je počítač s připojením k internetu. V kurzu si osvojíte důležité teoretické znalosti, které jsou nezbytné pro každého vyjednavače. Tyto poznatky pak budete mít možnost aplikovat v praxi právě na prezenčním workshopu.

Co získám?

Dovednost efektivně vyjednávat. Dokážete využít různé vyjednávací metody a techniky, které Vám umožní dosáhnout lepšího výsledku. Navíc budete umět rozeznat, když někdo bude podobné techniky chtít použít na Vás a dokážete se proti nim bránit.

CENA

Výcvik ve vyjednávání má mnoho parametrů, které jsou nastavitelné dle vašich konkrétních potřeb (počet účastníků, počet modulů výcviku, ...). Z tohoto důvodu nelze cenu stanovit dopředu a je nutná bližší specifikace zadání.

Máte-li dotaz ohledně ceny, kontaktujte nás prosím telefonicky, emailem, nebo pomocí okénka "Napište nám".

Máte zájem?

Napište nám!

Galerie

Video

Napište nám

Odeslat

Odeslat emailem

Odeslat