Hoganova profesní diagnostika

Hoganova profesní psychodiagnostika je soubor 3 testů, které měří různé atributy osobnosti. Je vhodný jak pro firmy – např. při hledání nových zaměstnanců, tak pro jednotlivce – třeba pokud si nejste jisti, kudy se v profesní kariéře vydat.

Metoda profesní diagnostiky 

Hledáte něco, co by Vám ukázalo Vaše možnosti úspěchu? Zkuste profesní diagnostiku, která Vám pomůže srovnat Vaše touhy a ambice s Vašimi reálnými možnostmi a naplánovat tak cestu svého kariérního úspěchu. Na této cestě Vám může pomoci jedna z nejvalidnějších metod v oblasti profesní diagnostiky – Hoganova profesní diagnostika.

Jak to funguje?

Samostatný test se skládá z 3 částí.

  • Hoganův osobnostní dotazník (HPI) předpovídá úspěch v profesním životě. Měří vlastnosti osobnosti na 7 škálách – stabilita, sebeprosazování, sociabilita, kooperativnost, učenlivost , systematičnost a zvídavost.
  • Hoganův rozvojový test (HDS) odhaluje „temnou stránku“ osobnosti a nežádoucí vzorce chování, které se mohou projevit ve stresových a náročných situacích. Výsledky z HDS slouží jako podklad pro koučování a individuální rozvoj.
  • Inventář motivů, hodnot a preferencí (MVPI) odhaluje vnitřní hodnoty, preference a hodnoty. Pomocí této části zjistíme, jaké pracovní prostředí Vás bude nejvíce uspokojovat a motivovat.

Celá diagnostika probíhá online a její vyplnění trvá okolo 1 hodiny. Po vyplnění testů vám může interpretovat výsledky jeden z našich odborníků. Interpretace trvá 1 hodinu a probíhá v našich prostorech.

Cena

Diagnostika: od 1600,- Kč (+DPH)
1 hodina interpretace (volitelné): 2500,- Kč (+DPH)

Máte zájem o Hoganův test?

Napište nám!

Galerie

Video

Napište nám

Odeslat

Odeslat emailem

Odeslat