Prostory

Vybrali jsme pro Vás takové prostory, ve kterých se budete cítit dobře, příjemně a uvolněně. Skládají se z několika kanceláří, koučovací místnosti, výcvikové místnosti, sekretariátu, recepce, šatny a kuchyňky.

Koučovací místnost, neboli koučárna, je určena pro soukromá sezení s koučem. Místnost s šerým osvětlením je situována pro maximální relaxaci koučovaného. Najdeme zde i lehátko, které může klient v případě potřeby využít.

Výcviková místnost, neboli výcvikovka, funguje jako prostor pro konání workshopů, seminářů, Assessment a Development center apod. Najdete v ní flipcharty, projektor s plátnem, čtveřici kamer a dále nábytek dle počtu účastníků právě konané akce (židle, stolky). Do této místnosti se vejde až 16 účastníků plus lektor / lektoři.

Řekli o nás

Výcvik koučů I

Vedení výcviku, jeho obsah a organizace mě v každé jeho fázi přesvědčovaly o mimořádné profesionalitě lektorů. Základní edukační metodou je učení prožitkem (anebo zážitkem) s důrazem nejen na informační, ale zároveň emoční stránku jednotlivé situace.

Jiří Bílý, výkonný ředitel EÚ Praha 6

Výcvik koučů I

Výcvik mi poskytol najviac znalostí a posunul ma osobnostne najviac zo všetkých doteraz absolvovaných kurzov a odporučila by som jeho absolvovanie každému kto sa chce venovať koučingu na profesionálnej úrovni alebo posilniť svoje znalosti, skúsenosti či celkovú osobnosť na koučingovú úroveň.

Katarína Brončeková, víceprezidentka personálního oddělení Vodafone

Výcvik koučů I

Pro mě osobně byl výcvik koučů užitečný nejen v doplnění mých kompetencí, ale i k rozšíření komunikačních a manažerských dovedností.

Eliška Barthelemy, advokátka

Odeslat emailem

Odeslat