Výcvik koučů

Aktivně se zajímáte o koučování? Chcete se stát profesionálním koučem? Hledáte kvalitní výcvikový program, který je v souladu s mezinárodními standardy? Výcvik, který poskytuje jak odborné teoretické vzdělání, tak praktické zkušenosti? Výcvik v koučování by mohl být právě pro Vás.

JAK TO FUNGUJE?

Program je určen pro všechny zájemce o koučování, kteří dokáží odvážně pracovat s vlastním diskomfortem, pokorou, odpovědností vůči sobě i ostatním kolem sebe. Neprojde jím každý, pouze ten, kdo opravdu bude umět koučovat. Neslibujeme jednoduchý program, ale slibujeme, že všichni jeho absolventi budou nejen umět koučovat, ale budou schopni pracovat sami se sebou; rozvoj se stane běžnou součástí jejich života jako třeba osobní hygiena. Program má nekomerční charakter. Vybíráme si totiž mimo jiné budoucí kolegy - kouče a k tomuto výběru přistupujeme se stejnou zodpovědností jako k vedení programu. Každý z uchazečů je proto po zaslání přihlášky s motivačním dopisem pozván k osobnímu pohovoru, v průběhu kterého se zaměřujeme na míru motivace a osobnostních předpokladů. Tento program otevíráme nepravidelně, počkáme si rádi na ty správné lidi.

Výcvikem Vás bude provázet trojice profesionálních koučů. Navíc je každému účastníkovi výcviku přidělen výcvikový tutor - podněcující a podporující průvodce výcvikem.

GROSAMOVÁ NAĎA

(Akreditovaný kouč supervizor – Česká asociace koučů, ČR)

Jako kouč pracuje způsobem, který vychází z rogersovského přístupu, jehož hlavními stavebními kameny jsou kongruence, akceptace a empatie. Při koučovacím rozhovoru se snaží využít veškerého potenciálu, který má koučovaný k dispozici sám v sobě. Vychází z myšlenky, že každý ví sám, co nejvíce potřebuje a také ví, jak toho dosáhnout. Úkolem kouče pak je pouze pomoci koučovanému tento potenciál objevit a dále rozvíjet.

RAFALSKÁ SVĚTLANA

(Certifikovaný kouč Internationnal Coach Federation, Belgie)

Ve svém koučovacím stylu užívá přímost a otevřenou komunikaci, uvolněný styl a empatii. Baví ji umožňovat vedoucím a vedoucím týmům vynikající obchodní výsledky rozvojem jejich potenciálu. Jejím mottem je, že změny v organizacích se odvíjejí od osobních změn jednotlivců. Organizace samy o sobě se nemění, lidé ano. Koučing je cesta, která umožňuje spojit lidi s hodnotami a hodnoty s lidmi.

Pešek Jan

Tři roky v rámci programu výcviku koučů působil v roli tutora. V letošním ročníku se stal posilou lektorského týmu. Má 6ti letou zkušenost se zavedením a řízením systému interního koučování ve společnosti ČSOB. Těžiště jeho působení v koučování vychází z eklektického přístupu, ve kterém nejčastěji propojuje metodiku vycházející z absolvovaných výcviků s nedirektivním přístupem (systemika, GROW model, NLP, „results oriented coaching“,„non-violent communication“).

CO ZÍSKÁM?

Odborné teoretické vzdělání a praktické zkušenosti nezbytné pro každého, kdo chce získat 1. stupeň akreditace u ČAKO (České asociace koučů). Pozor! Výcvik je nezbytnou podmínkou pro získání akreditace, nikoliv ovšem jedinou podmínkou (více se dozvíte na webu ČAKO).

TERMÍN KONÁNÍ:

Konkrétní termíny konání budou stanoveny po naplnění kapacity výcviku.

Cena

69.900,- Kč (+DPH)

MÁTE ZÁJEM?

Pro podrobnější informace si prosím stáhněte pozvánku a nebo nám napište pomocí okénka "Napište nám".

Na výcvik se můžete přihlásit pomocí online přihlášky.

REFERENCE OD ABSOLVENTŮ


Vedení výcviku, jeho obsah a organizace mě v každé jeho fázi přesvědčovaly o mimořádné profesionalitě lektorů. Základní edukační metodou je učení prožitkem (anebo zážitkem) s důrazem nejen na informační, ale zároveň emoční stránku jednotlivé situace.
Jiří Bílý, výkonný ředitel EÚ Praha 6

Výcvik mi poskytol najviac znalostí a posunul ma osobnostne najviac zo všetkých doteraz absolvovaných kurzov a odporučila by som jeho absolvovanie každému kto sa chce venovať koučingu na profesionálnej úrovni alebo posilniť svoje znalosti, skúsenosti či celkovú osobnosť na koučingovú úroveň.
Katarína Brončeková, víceprezidentka personálního oddělení Vodafone

Pro mě osobně byl výcvik koučů užitečný nejen v doplnění mých kompetencí, ale i k rozšíření komunikačních a manažerských dovedností.
Eliška Barthelemy, advokátka

Galerie

Video

Napište nám

Odeslat

Odeslat emailem

Odeslat