Koučování jednotlivců a týmů

Co je to koučování?

Koučování je dobrodružné hledání, kdy překonáváním překážek zdokonalujete sami sebe, objevujete své potenciály a realizujete svou cestu k úspěchu. Tato cesta může být i dosti trnitá, ale s tím správným průvodcem – koučem, to určitě zvládnete.

Jak to funguje?

Nejdřív ze všeho potřebujete mít touhu něco změnit, zlepšit nebo třeba nalézt chuť překročit svůj životní bludný kořen. Cesta, kterou se můžete vydat, může být právě cesta koučování s vaším průvodcem – koučem. Vztah mezi vámi je důvěrný, a proto je dobré věnovat výběru svého průvodce náležitou pozornost.

Délka a počet koučovacích sezení je stanoven dle Vašich potřeb, ale nejběžnější formát je 6-10 sezení, která trvají vždy 1,5-2 hodiny.

Více o našich koučích se můžete dovědět zde.

Co získám?

Koučování Vám usnadní naplno využít Váš potenciál. Zlepší Vaše schopnosti komunikace, zvýší Vaši produktivitu a to v důsledku může vést ke zlepšení Vašich jak osobních, tak pracovních, vztahů. Pokud již nemáte chuť se učit nové věci a dále se rozvíjet, ale nejste s tímto stavem spokojen/a, pak je koučování ideálním způsobem jak tuto motivaci získat zpět. Pokud bychom měli jedním slovem shrnout, co koučování přináší, pak je to spokojenost. Nebo pokud ne přímo spokojenost, tak Vám zajisté pomůže objevit cestu, jak jí dosáhnout.

CENA

3.000 - 7.000 Kč / hod (bez DPH) dle seniority kouče

Nechcete na to být sami?

Kontaktujte nás!

Galerie

Video

Napište nám

Odeslat

Odeslat emailem

Odeslat