E-learning Vyjednávání

Co je to E-learning Vyjednávání? Představte si rušné tržiště. Je zde řada stánků s nejrůznějším zbožím a u každého z nich stojí obchodník. Chvíli se rozhlížíte, pak zahlédnete to, pro co jste přišli, a zeptáte se obchodníka na cenu. Suma, kterou vyřkl, se Vám zdá vysoká, začnete proto o ceně vyjednávat. Po chvíli odcházíte se zbožím v ruce a s dobrým pocitem, že jste vyjednal/a lepší cenu, než Vám původně nabídl. Ještě než opustíte stánek, všimnete si, že pro to samé zboží přišel někdo jiný. Chvíli diskutuje s obchodníkem a pak odchází s tím samým zbožím, ale, nemůžete uvěřit svým očím, zaplatil pouze poloviční cenu, než vy! Napadá Vás: „Jak to udělal!? To chci umět taky!“ Přesně pro Vás jsme připravili kurz vyjednávání.

Vyjednávání je dovednost, která se hodí snad úplně každému. Používáme ji denně, aniž si to uvědomujeme. Používáme ji jak v pracovním životě, když jednáme s klienty či kolegy, nebo žádáme o zvýšení platu či o povýšení, tak v osobním životě, když se domlouváme s příbuznými, nebo třeba na úřadech. Je to zkrátka dovednost, která je užitečná vždy.

Připravili jsme pro Vás e-learningový kurz, ve kterém se naučíte jak správně a efektivně vyjednávat. Pomocí interaktivních úloh, reálných příkladů a studijních textů si osvojíte znalosti, které jsou nezbytné pro každého vyjednavače.

Oproti běžným kurzům vyjednávání má kurz e-learningu mnoho výhod:

  • Učíte se z pohodlí Vašeho domova.
  • Učíte se v časech, které Vám vyhovují.
  • Nikdo Vás nenutí a „nehoní“ Vás – je to pouze na Vás.
  • Pobavíte se.
  • Máte k dispozici diskusní fórum, kde Vám naši odborníci obratem zodpoví Vaše dotazy.
  • Je levnější než prezenční kurzy.

Máte zájem si náš kurz zdarma vyzkoušet? Podívejte se na naši ukázkovou verzi nebo si kurz rovnou objednejte.

Galerie

Video

Napište nám

Odeslat

Odeslat emailem

Odeslat